Advert

HER GÜN 5000 KİŞİ AĞIRLANIYOR

HER GÜN 5000 KİŞİ AĞIRLANIYOR
Bu içerik 1745 kez okundu.

Tuzla'da Ayrıcalık yaratan uygun fiyatları ile Tuzlalılara ve dışardan gelen misafirlerine hizmet sunan Tuzla Belediyesi Sosyal Tesisleri Tuzla'da verdiği hizmetleri ile farkını hissettiriyor.

Tuzla Belediyesi Tesisleri  Misafirlerinin aileleriyle ve sevdikleriyle dört mevsim keyifli zaman geçirdikleri 7 sosyal tesisi her gün yaklaşık 5 bin kişiyi ağırlıyor.

Lezzetin mimarı aşçıların ellerinden çıkan leziz alternatifleriyle, 140 kişilik ekibi güler yüzle karşıladığı misafirlerinin sayısı 2019’da 1 buçuk milyonu aştı.


ZENGİN MENÜ SEÇENEKLERİ
Kurduğu sosyal tesislerle ziyaretçilerinin beğenisini kazanan Tuzla Belediyesi hizmet alanındaki öncü projelerine aralıksız devam ediyor. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın daima önem verdiği daha sosyal bir Tuzla çalışmalarının bir parçası olan sosyal tesislerimizde, kebaptan pideye, tavuktan sebzeye, balıktan köfteye, pilavdan sulu yemeklere, başta Anadolu olmak üzere farklı mutfakların zenginliklerini yansıtarak hazırlanan doyumsuz menüler, güler yüzlü ekibimiz tarafından misafirlerimizin beğenisine sunuluyor.AMACIMIZ EKONOMİ VE KALİTEYİ BİR ARADA SUNMAK
Dr. Şadi Yazıcı sosyal tesislerin kuruluş ve faaliyet amacını şu sözlerle açıklıyor: “Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak için durmadan çalışıyoruz. Tesislerimizin hiçbirinde kâr amacı gütmüyoruz. Bizim tek amacımız sosyal tesislerimizde uygun fiyatla en iyi hizmeti sunabilmek. Tuzla Belediyesi’nin kendi imkân ve olanaklarıyla işletilen sosyal tesislerimizin her birinde, herkes için eşit ve en iyi hizmet kalitesini sunmaya çalışıyoruz.” Tüm bu güzide hizmetlerden yararlanabileceğiniz Tuzla Belediyesi’nin ayrıcalıklı sosyal tesislerinden yararlanmak için geç kalmış sayılmazsınız.Ayrıca Tuzla Kart ile bütün tesislerden yararlanma hakkınada sahipsiniz.TUZLA BELEDİYESİ SOSYAL TESİSLERİ
Palmiye Sosyal Tesisleri
Ay Yıldız Sosyal Tesisleri
Orhanlı Sosyal Tesisleri
Aydıntepe Sosyal Tesisleri
Şifa Park Sosyal Tesisleri
Şelale Park Sosyal Tesisleri
+1 Cafe

HABER.TUZLAPRESS GAZETESİ

tuzla tuzla belediyesi dr.şadi yazıcı tuzla son dakika tuzla belediyesi sosyal tesisleri
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ