Advert

MİMARSİNAN'DA MODERN SINIF

MİMARSİNAN'DA MODERN SINIF
Bu içerik 2519 kez okundu.

 MİMAR SİNAN İLKOKUL’UNA   3 ETKİNLİK SINIFI AÇILDI

                           

Tuzla Mimar Sinan İlkokulumuzda; Kibar Holding Gönüllüleri tarafından yapılan son derece modern Satranç-Zeka Atölyesi, Tasarım-Beceri Atölyesi ve Kütüphane açılışı yapılarak minik yavrularımızın kullanımına açıldı.

Açılış; Kaymakamımız Sayın Ali Akça, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Alireisoğlu, Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çelikel ,Kibar Holding Üst Yöneticisi Sayın Haluk Kayabaşı,Tuzla İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Birkan Onat ,Mimarsinan Mahallesi Muhtarı Erkan Arslan,Şifa Mahallesi Muhtarı Kemal Güven , Kibar Gönüllüleri, öğretmen ve öğrencilerimizin katılımları ile gerçekleştirildi.

Programda konuşma yapan Kaymakamımız Ali Akça  şunları söyledi;

“Bugün burada geleceğimizin teminatı olan yavrularımızın kullanımına açılan 3 etkinlik sınıfının hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum. Bu proje toplumsal sosyal bilincin oluşmasına katkı sağlayarak belki daha da büyük projelerin ortaya çıkmasını sağlayacaktır.''dedi .

Konuşmasını '' Bu anlamda gönülden yapılan her iş gerçekten değerli oluyor. Bu 3 sınıfın kazanılmasında emekleri olan tüm herkese, başta Kibar Holding Gönüllülerine teşekkürlerimi sunuyorum.”diyerek bitirdi.

         Program; açılışı gerçekleştirilen Satranç-Zeka Atölyesi, Tasarım-Beceri Atölyesi ve Kütüphanelerin gezilmesiyle sona erdi.

HABER.TUZLAPRESS GAZETESİ

tuzla kaymakamlığı tuzla ilçe milli eğitim müdürlüğü tuzla belediyesi kibar holding ali akça ahmet alireisoğlu dr.şadi yazıcı
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ