Advert

TUZLA 'YA YENİ MÜDÜR

Milli Eğitim Bakanlığında devam eden atamalar sonrası Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Maltepe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Volkan Pullu atandı .

TUZLA 'YA YENİ MÜDÜR
Bu içerik 3330 kez okundu.

Milli Eğitim Bakanlığında devam eden atama ve görevden almalar devam ediyor. İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görevden almalar devam ediyor. İstanbul'da Ataşehir, Güngören, Tuzla, Bakırköy, Çatalca İlçe Milli Eğitim Müdürleri görevlerinden alındı.

Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü-Ahmet Alireisoğlu görevden alındı. Yerine Maltepe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Volkan Pullu atandı.

İstanbul ilinde ilçe milli eğitim müdürü atamaları şu şekilde oldu.

Adalar İlçe Milli Eğitim Müdürülüğüne Kartal Sabri Taşkın ilkokulu Müdürü Neşe Vural atandı

Arnavutköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Bayrampaşa İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hasip Turhan atandı

Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Üsküdar acıbadem türk telekom Şehit Mete Sertbaş Ortaokulu Müdürü İsmail Günday Atandı

Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Çatalça İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Erşahin atandı

Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Zertinburnu merkez efendi Anadolu İmam hatip Lisesi müdürü Ahmet Çoşkun atandı

Çatalca  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Asım ve Nurhan kocabıyık Öğretmen evi ve Akşam Sanat Okulu müdürü Tayfun Özyolcu atandı

Çekmeköy  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Üsküdar ilçe milli eğitim şube müdürü Burhan Bayrak atandı

Eyüpsultan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Gaziosmanpaşa halk eğitim merkezi müdürü Alper Asım Özer atandı

Gaziosmanpaşa  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Gaziosmanpaşa ilçe milli eğitim şube müdürü Mehmet Usta atandı

Güngören  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Güngören Tuncay azaphan mesleki ve teknik anadolu lisesi müdürü Ferhat Öztürk atandı

Sarıyer  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Şişli bilim ve sanat merkezi  müdürü Hüseyin Özcanlar atandı

Silivri  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Büyükşehir Hüseyin Yıldız Anadolu lisesi müdürü Zekeriya Artar atandı

Tuzla  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Maltepe İlçe Milli Eğitim şube müdürü Volkan Pullu Atandı

TUZLA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ'NE ATANAN

VOLKAN PULLU'YU TANIYALIM
1976 tarihinde Erzurumun Oltu İlçesi´nde doğdu. İlkokulu Oltu Dağdibi Köyü İlkokulu, orta ve lise eğitimini Şenkaya Lisesi´ nde tamamladı. Lisans eğitimini 1993-1997 yılları arasında Atatürk Üniversitesi Erzincan Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünde tamamladı.

2013 yılında İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi ve Marmara Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Denetimi (ortak programı) alanında yüksek lisans yaptı. 05.11.1997 tarihinde Ordu Aybastı ilçesinde mesleğe başladı. Bu ilçede Uzundere İÖO, Pelitözü İÖO ve Kabalıevyan İlköğretim okullarında öğretmenlik ve yöneticilik yaptı. 2002 yılında isteğe bağlı olarak Erzurum İli´ne atanıp, Oltu İlçesi İnanmış İÖO ve Karabekir İÖO´da yönetecilik ve öğretmenlik yaptı. Akabinde 2005 yılında isteğe bağlı olarak İstanbul iline atandı. Tuzla Osmangazi İÖO, Piri Reis İÖO ve Barış Manço Ortaokulu´nda öğretmenlik ve yöneticilik yaptı.


3 tarihinden itibaren İstanbul/Pendik Namık kemal Ortaokulunda müdür olarak görev yapmakta iken Malkara İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğüne atandı. 21 Temmuz 2014 tarihinden itibaren Tosya İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Volkan Pullu, 13 Nisan 2018 tarihinden itibaren bu görevinden ayrılarak Maltepe İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü olarak göreve başlamıştır.
Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Volkan müdürümüze Hayırlı olsun dileklerimizi iletir yeni görevinde başarılar dileriz


TUZLAPRESS GAZETESİ

tuzla yuzla ilçe milli eğitim müdürlüğü tuzla kaymakamlığı volkan pullu
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ