Advert

TUZLA KAYMAKAMI ALİ AKÇA

TUZLA KAYMAKAMI ALİ AKÇA
Bu içerik 8653 kez okundu.

--- Tuzla Kaymakamımız ---

Ali AKÇA'nın mesajı 

---- Ülkemizin yaşadığı Bu zorlu süreçte İlçemizde tüm kurumlarımız ile devletimizin almış olduğu tedbirler doğrultusunda hareket ederek vatandaşlarımızın yaşanan salgın dolayısıyla bir nebzede olsa huzurlu olmaları adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

--- İlçemizde Kaymakamlığımız koordinasyonunda Vefa sosyal destek grubumuz tarafından vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak adına büyük bir özveri ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

---- Bu gece itibari ile uygulanacak olan 4 günlük sokağa çıkma yasağı dolayısı ile Kaymakamlığımız ,Emniyetimiz ,Vefa Sosyal Destek çalışanlarımız ve Belediyemiz olarak vatandaşlarımızın ilçemizde süreç içerisinde mağduriyet yaşamaması için hazırlıklarımızı tamamladık.

---- Bu günleri de en kısa zamanda tedbirlere uyarak el birliği ile atlatacağımıza olan inancım tamdır,Vatandaşlarımızdan isteğimiz ,Tedbiri elden bırakmamak,İzolasyon ve sosyal mesafe kurallarına riayet ederek zorunlu olmadıkça dışarı çıkmamak, zorunluluk gereği dışarı çıkıldığında ise mutlaka maske kullanmaya dikkat etmeleridir.

---- Bu özel günde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını minnet ve şükranla anarken tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor, gözlerinden öpüyorum.

                                                                           Tuzla Kaymakamı 

                                                                                   Ali AKÇA

tuzla tuzla kaymakamlığı tuzla ilçe emniyet müdürlüğü tuzla ilçe milli eğitim müdürlüğü tuzla belediyesi istanbul valiliği içişleri bakanlığı
Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ