Advert

TUZLA'DA GENÇLİK BAYRAMI

TUZLA'DA GENÇLİK BAYRAMI
Bu içerik 7475 kez okundu.

GENÇ BAŞKAN TUZLA’DA GENÇLİK BAYRAMININ HAKKINI VERDİ

Teknolojik faaliyetlere ağırlık verilen günümüz koşullarında çağı yakalamış siyaset anlayışı ile Tuzla CHP Örgütü yapmış oldukları etkinliklerle duymayı özlediğimiz o cümleyi hepimize hissettirdi; “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Tuzla’da coşkuyla kutlandı” Tüm kadroları ile katıldıkları tören alanındaki resmi kutlamanın ardından,CHP Kadın Kollarının gençler için hazırladığı Atatürk resmi baskılı rozetler ve maskeler halka hediye edildi.

CHP İl Gençlik kollarının düzenlediği internet ortamında gerçekleşen “Genç Siyaset” konulu söyleşiye katılan Tuzla CHP İlçe Başkanı Av. Eren Ali Bingöl,Gençleşmiş siyasetin toplum üzerinde yarattığı olumlu etkilerden bahsederken aynı zamanda siyasete ilgi duyan gençlere de önemli mesajlar verdi.

Örgütün önemli birimlerinden olan ve yenilikçi çalışmaları ile sürece katkı sağlayan İlçe Gençlik Kolları yine internet ortamında “Gençlik soruyor”konulu programlarına İBB CHP Meclis Başkanvekili Doğan Subaşı ‘nı konuk etti.

 

Söyleşiyi çok sayıda önemli siyasetçi de izledi. Günün coşkusu akşam saatlerinde Gençlik Örgütünün instagram sayfasından canlı olarak gerçekleştirilen Muhammet Ali Evci, Ali Karabey ve Taner Özdemir’in katıldığı konser ile devam etti.

HABER TUZLAPRESS GAZETESİ

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ