Advert

BAŞKAN İMAMOĞLU TUZLA'DA TRAFİK ÇİLESİNE SON VERDİ.

Tuzla Trafiğinin rahatlaması için yapılan ,Tem Otoyolu Güney yan yol hizmete açıldı.

BAŞKAN İMAMOĞLU TUZLA'DA TRAFİK ÇİLESİNE SON VERDİ.
Bu içerik 2701 kez okundu.

İBB BAŞKANI EKREM İMAMOĞLU'NUN KARARI İLE, İBB TUZLA’NIN TRAFİK SORUNUNU ÇÖZDÜ

Tuzla’da uzun zamandır sorun haline gelen ve Tuzla’lıların çözüm beklediği trafik çilesi çözüldü. Başta Tuzla Organize Deri Sanayi olmak üzere bölgede yer alan muhtelif sanayi sitelerine ulaşımı kolaylaştıracak olan 1. Etap çalışmaları daha önce tamamlanmıştı,TEM Otoyolu Güney Yan Yol'da  hizmete açıldı.

İBB tarafından yapılan çalışma ile mevcutta var olan TEM Kuzey Yan Yolun trafik yükü azalırken,bununla birlikte Orhanlı Bölgesinden Şekerpınar Bölgesine transit geçiş kolaylığı sağlandı. 3500m Güney Yan Yolun Demokrasi Caddesi ile kesişen bölümüne bir adet 2x1 altgeçit inşaa edilmiş olup, Güney Yan Yolun Demokrasi Caddesi ile kesişen kısmında bu altgeçit sayesinde trafik kesintisiz olarak sağlanmaya başlandı.

İBB tarafından trafiğe açılan toplamda 7000m olan Otoyol inşaatının tamamlanmasıyla birlikte otoyol üzerinde inşaa edilen bir adet 2x2 araç üst geçit köprüsü ile Tem Otobanı Kuzey Yan Yol ve Güney Yan Yol bağlanarak hala kullanılmakta olan ve trafik yükü yoğun olan Demokrasi Caddesi Orhanlı Köprüsüne alternatif olarak kullanılmasını sağlıyor.

HABER TUZLAPRESS GAZETESİ

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ