Advert
ORTADOĞU ŞÖVALYELERİ
VEYSEL ÇELİK

ORTADOĞU ŞÖVALYELERİ

Bu içerik 585 kez okundu.
Advert

Tarihin yazdığı en büyük ihanetlere imza atan FETÖ terör örgütünün batılı sahipleri adına bir ülkeyi ele geçirme girişimlerinin başarısızlığının yansımalarını izliyoruz Ortadoğu’da….

Kurtuluş savaşıyla düşmandan kurtulduk sadece, hainlerden kurtulamadık. Kurtuluş savaşında denize döktüğümüz düşmanın mutasyonla denizden karaya çıkıp, CHP de siyasete başlayan ataları devleti istila etti sinsice. CHP oldu; zulüm yaydı Anadolu’ya, anayurdunda bir milleti darağaçlarına mahkum etti, diniyle savaştı, onları batıya esir etmeye çalıştı. Kah fitne fesat oldu, Habil ve Kabil gibi kardeş kanını döktü anayurt toprağına, kah bomba oldu yağdı şehirlerin üstüne havadan ve denizden ama hep kötülüklerin anası oldu. Kötülüklerin ve zulmün anası oldu önce, sonra ana muhalefet 90 sene geçince…

Batıl denizinden Anadolu’ya çıkan CHP mutasyonu zamanı gelince FETÖ oldu, timsah gözyaşlı sahte fetvalarla kulaktan kulağa yayıldı, sonra silah tuttu PKK oldu kundakta bebekleri vurdu, vatana ihanet oldu, devleti ve milleti sırtından vurdu. Mutasyon bu, kravat taktı SHP oldu Milletin Gazi Meclisinde oturdu, mason oldu, Ermeni oldu, Siyonist oldu ama hep kötü oldu. Ele geçiremediği devletin milletine esaret gömleği giydirmek için hep ihanet etti, hep hain oldu…

Siyonist batıya hizmette kusur etmedi. MASON BİRADERLERİNİN emrinde şeytana kul oldu. Devleti ele geçirmek, millete diz çöktürmek için planlanan darbe girişiminde FETÖRİST ABİLERİNİN HİMAYESİNDE kontrollü kaçak ve hain korkak oldu. Fitne olup kötülük, fesat olup yalan yaydı Anadolu’ya. Yatak odalarından geçen iktidar koltuklarının yılmaz savunucusu en sonunda kızıl maskesi düşen bir batıl düş kırıklığı oldu. 

Bir Başbakan olma ümidini, ihanet mutasyonu piramidinin zirvesinde olan FETÖ darbe girişimine bağladı ama oda hayal oldu. Milli İradeyi yok sayan, kendilerini firavun sanan siyasi mutasyonların yüz senelik plan ve hayalleri, istiklal uğruna gözünü kırpmadan ölümsüzlüğe yürüyen milletin, imanlı duruşu ile kumdan kaleler gibi yok oldu. 

Millet ne FETÖ ihanetine, ne bölücü teröre, ne de CHP zulmüne boyun eğmeyince batılı biraderleri geldi işgale, TRUVA, Haçlı ve Çanakkale Misali… 
NATO üyesi ülke bayrakları ile terör bezine sarılı işgal planları dalgalandı ihanet denizinde. Terör sevicileri artık, kamplarda sahip çıkıyordu leşlerine. Şehirler bombalamaya alışmış CHP, hendek kazan arkadaşlardan sonra medet umduğu teröristlerin ensesine Osmanlı Tokatı misali inen bombaları tattı. Millete kardeş olmaktansa, batıyla kalleş işbirliklerine girip, keleşle millete diz çöktüreceklerini sanan CHP mutasyonunun, FETÖ desteğiyle palazlanan teröristlerine ne sığınacak dağ, ne saklanacak mağara kalmayacak. 

Uşaklarının acizliğine dayanamayan batı, geldi nihayet Ortadoğu’ya. Cetvellerle çizilen devletçiklerin, kabile reisliğinden terfi ettirilen Kralcıklarına teslim edilen Ortadoğu haritaları gömülüyor çölün kızgın ve toprağına. Bir kabile iken cetvelle çizilen ülkelere Kral olarak atanan kabile şeflerinin çocukları, maalesef kutsal topraklarda birer kutsal tapınak şövalyesi haline gelerek İslam ve Müslümanlara karşı açılan savaşta batı ve batılın yanında ikinci defa saf tuttu ve incitti adaletin direğini…

Bin bir fitne fesat ile ülkemize hakim olamayanların son adımları tarihin en tehlikeli ve en kanlı korkularını yayıyor etrafa. Anadolu’da Siyonist mutasyon CHP eliyle mezhepçilik ve ırkçılık yayan batıl, şimdi Türkiye’nin yenilmezliği ve geleceğin lideri olma kurgusunu bozmak için Ortadoğu’yu karıştırıyor.  Hiçbir Müslümanı sevmeyen batı, Müslümanlar arasında mezhep savaşları çıkarıyor. Dinin ipine sarılıp, birbirini sevmek zorunda olan Müslümanlar, batının silahlarına sarılıp birbirlerinden nefret ediyor. Ortadoğu’nun alnına sürülen kara leke olan Petrol kuyularının kaynağı, batıl ve batı zulmü altında milyonlarca masumun kanının döküldüğü Ortadoğu çölleridir. 

İhanetleri ve isyanlarıyla Peygamber Kanı dahi dökülmüş toprakların savunucu olmak yerine, Yahudi Katillerin Siyonist Nesillerinin işbirlikçisi olan kabile reislerinin torunları yaptıkları hatanın bedelini ve diyetini unutmamalıdır. 

Türkiye’yi kuşatmak adına DEAŞ terör örgütünü kullanıp, DEAŞ ile mücadele yalanıyla PYD örgütüne silah veren Amerika, Katar hamlesi ile Türkiye’yi finansal kuşatma ile tehdit ededursun, Ortadoğu ülkeleri hala anlamadı ki, Amerika ve batı onlara özgürlük getirmez. Batı onları kendi ülkelerindeki zenginliklerini elde etmek uğruna esir alır ve canlarıyla onları tehdit eder. Esaretin sonu yok, ancak ve ancak bir bedeli ve diyeti vardır. Batıya ve Batıla esir olan tüm devletler tarihte gördüler ki, batıyla müttefik olunmaz, batıdan dost olmaz.

Kara petrol parasını silah satarak geri alan Amerika, yeni silah anlaşmaları yaparak aslında yeni savaş anlaşmaları yaptı. Türkiye’yi kuşatmak adına atılan ilk adım olan KATAR, Türkiye’nin hem bugüne kadar Türkiye’ye verdiği destek için cezalandırılmak isteniyor, hem de gelecekte Türkiye’ye özellikle finansal destek veremesin diye yok edilmek isteniyor. 

Atılan ok havada kalmaz. Fitne çöle indi ve çöl karıştı. Karışıklık ve kaos sadece Ortadoğu ile sınırlı kalmayacaktır. Yarım asırdır Filistin’de katliam yapan İsrail karşısında sesini çıkaramayan Ortadoğu Şövalyeleri, Katar karşısında bir anda bir araya geldi. İslam’da ittifak yerine, nifakta birleşen Ortadoğu Şövalyeleri aslında Kaddafi, Saddam ve Mübarek gibi ya dar ağacında, ya evlatlarının linç ayininde sonlarını hazırlayan cellatlarıyla işbirliği yapıyorlar.

OBAMA dönemine yetişmesi gereken batıl devlet kuruluşunun bitmemesi ve tamamlanamayan katliamlar ile göreve başlayan TRUMP en tehlikeli yerden görevi devraldı. Türkiye’ye karşı bugüne kadar siyasi kargaşa, terör, mezhep ve ırk çatışmaları ve darbeler gibi konularla saldıran batı, artık topyekun ve çok detaylı bir taarruz için adımlar atıyor. İngiltere’de yaşanan terör eylemleri de, batının onları daha fazla gayretli müttefik olarak yanlarında görmek istemesinin yansımasıdır.
Türkiye karşıtı başlatılacak operasyondan önce, Türkiye Müttefiki veya Türkiye ile müttefik olma ihtimali olan tüm ülkeler karışacak gözüküyor. Kürt görünümlü Ermeni asıllı olduğu düşünülen ama aslında Yahudi olan Kürt Devleti maskesi için çalışan PKK İran’a kaydırılacaktır.  Kısa süre önce PKK teröristleri ile çatışma yaşayan İran’da karışacaktır. İran’da seçim sonuçları kimseyi yanıltmasın ki Humeyni düşmanlığı büyük bir güçtür ve iç savaş çıkarmanın ana malzemesi olacak potansiyele sahiptir. Öte yandan %40 nüfusu Türk olan İran üzerinde başka kurgularda olacaktır. İRAN BAHARI kapıda…

Aynı tarih ve kaderi paylaştığımız, tarih boyunca askerlerimizin omuz omuza savaştığı, şehitlerimizin yan yana yattığı, kardeş ülkemiz Pakistan’da karışıklıklara uğrayacak diğer ülkedir. Bununla beraber Rusya müttefiklik ve ittifak konusunda kritik tercihler yapacak ve Türkiye’nin yanında yer alacaktır. 

Türkiye, Türk İslam ülkesi olarak İslam ve Türk Dünyasının doğal Lideridir. İşte dünyadaki Türkiye düşmanlığının bugünkü en büyük sebebi bu potansiyel güçtür. Türkiye’ye saldırmayı göze alamayanlar aslında biliyor ki, Türkiye Ortadoğu’nun Lider Lideri, geleceğin süper gücü olacaktır. 

Hedef Türkiye ve kurbanlar Müslümanlardır.
En doğrusu sadece doğruyu söylemektir. 

 

Veysel  Çelik 

https://www.haber24.com/ortadogu-sovalyeleri-makale,99.html

 

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray'a çifte müjde!
Galatasaray'a çifte müjde!
Tolgay Arslan gitti, gidiyor!
Tolgay Arslan gitti, gidiyor!