Advert
SİZCE BU İŞTE BİR YANLIŞ YOK MU?
Erkan ŞENSOY Tuzlapress Gazetesi Sahibi

SİZCE BU İŞTE BİR YANLIŞ YOK MU?

Bu içerik 2345 kez okundu.
Advert

 

SİZCE BU İŞTE BİR YANLIŞ YOK MU?


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu '"Erkek işsizse, eve yeteri kadar para gelmiyorsa akşam tencere kaynamıyorsa bu erkek de gelir hıncını karısından alır." diyor.


Bu işte bir yanlış var... Bu gerçek mi ? Montaj mı? Yalan mı? dedim ama değilmiş üstelik birde videosunu da canlı izledim oda olmadı TV'den bir daha izledim, sonuç doğru. Bu sözleri Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu CHP'nin Genel Başkanı söylüyor.


Evet kadınlara seçme seçilme hakkını veren, Kadınlar için “Bu millet esas terbiyesini aileden almaktadır. Türk Milleti öyle analara sahiptir ki her bir devrin büyük adamlarını bu analar yetiştirmiştir. Türk Kadını daha büyük nesiller yetiştirmeye kabiliyetlidir.” diyen Türkiye Cumhuriyetinin Kurucusu Atatürk'ün partisi CHP'nin Genel Başkanı söylüyor.


Benim aklım bunu almıyor, nasıl oluyor ve bu sözleri kullanan CHP'nin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bu sözleri nasıl söylüyor da, CHP'sinin Atatürk'çü sevdalıları nasıl susuyor? Niye buna itiraz etmiyor? 
Türkiye'yi bilmemde biz Tuzla'da yaşıyoruz, Tuzla'da Atatürk'çü CHP'li aynı sokaklarda, aynı mahallelerde yaşadığımız insanlar niye tepki vermiyor? Niye Ses çıkarmıyor?


Mesela CHP Tuzla İlçe Başkanlığı, mesela Tuzla Atatürkçü Düşünce Derneği, mesela Cumhuriyet Kadınları Derneği, mesela Tuzla'da tanıdığımız CHP'li Meclis Üyeleri, mesela Tuzla'nın CHP'li esnafları, mesela Tuzla CHP'nin yeni ilçe başkan adayları, Hepsi de her gün yüz yüze geldiğimiz birbirimizi tanıdığımız insanlar, kimileri dostumuz, kimileri arkadaşımız, kimileri de selamlaştığımız kişiler ve bu ilçede aynı havayı soluduğumuz Tuzlalılar...
Sizce bu işte bir yanlış yok mu?

 

Erkan Şensoy
Tuzlapress Gazetesi 
www.tuzlapress.com

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ