Advert
Nur ŞENSOY...Tuzlapress Gazetesi İmtiyaz Sahibi

"GÖLGEN YETER"

Bu içerik 4917 kez okundu.
Advert

‘’GÖLGEN YETER’’

 

Benim hayatımdaki ilk kahramanım.

Sevdiklerimiz bizler için çok değerliler, Özlem çok derinlerden olunca, hele bir de bu baba özlemi ise çok farklı oluyor.

Neden sevdiklerimize yaşarken hak ettikleri değeri ve sevgiyi hep erteleriz? Kendimi en zayıf, en çaresiz, en umutsuz hissettiğim anlarda aradığım gücü, ellerinde sözlerinde buluyordum, o sert mizacının altında ki yumuşacık kalbine, cennette dokunmak istiyorum.

Bazen düşünürüm, ölene mi ağlarız?  Yoksa kendimize mi ağlarız? Diye, sanırım bunun cevabı, onu bir daha göremeyecek olmamız ve onun eksikliğinden dolayı yalnızlığımıza ağlamamızdır,

Bana öyle güzel şeyler kazandırdın ki babam, seninle birlikte bu dünyanın güzelliklerini hep sayende daha net gördüm, seninle birlikte büyümek her zaman benim için ayrıcalık oldu, Doyamadım sana, biriktirmemiz gereken onlarca anıyı öksüz bıraktık, sensizlik, yalnızlık, gün eşsizlik ve güvensizlikmiş Babam!

”Yanında hissettiğim güven hiç değişmedi Baba, en güvende olduğum yer kabrinin başıdır artık.” Herkes baban gitti diyor bana, ama sen hiç gitmedin ki aslında bunu bilmiyorlar. Gözlerimden en güzel yere kalbime indin, biliyorum sen hep benimle berabersin, çünkü ''Kişi sevdiğiyle beraberdir'’ Sevgini hiçbir zaman esirgemediğin için, ne yaparsam yapayım bana destek olduğun için, hatalarım için, elimden tuttuğun ve her şeyden öte benim arkamda her zaman gölge olduğun için teşekkür ederim sana Baba!

Belki hayatımdaki prensim eşim olacak, ama KRAL hep sen kalacaksın... Seni çok seviyorum canım babam,  hiç unutmadım, İyi ki senin kızınım ve iyi ki sen benim babamsın.

Nur içinde yat, Cennet mekânın olsun inşallah.  

 

Nurten Şensoy

Tek ses Medya Yay. Tic. Ltd. Şti 

Tuzlapress Gazetesi İmtiyaz Sahibi 

Yorum yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
23'E DİKKAT
23'E DİKKAT
ATLI AVRUPA 2.Sİ
ATLI AVRUPA 2.Sİ