Advert

Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Durumu Bülteni ( 16-02-2019 )

Yol Durumu Advert
1İyidere-Rize-Ardeşen yolunun 41.km.sinde (Çayeli İlçesi, Kesmetaş Mahallesi Mevkii) yaya üst geçidi yapım çalışmaları nedeniyle 07:00-18:00 saatleri arasında ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanacaktır. (12.02.2019-26.02.2019)
2(Çanakkale-Balıkesir)İlsn.-Edremit yolunun 19-23. Km'leri arasında üstyapı çalışmaları devam etmekte olup, sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerini dikkat etmesi gerekmektedir.
3Ardahan-Göle yolunun 17-49.km'leri arasında toprak işleri,sanat yapıları ve üst yapı çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
4Tatvan-Van Devlet Yolunun (Van Bölge Hastanesi önü) 64 - 66.km.leri arası köprülü kavşak çalışmalarından dolayı ulaşım yan yollardan gidiş geliş olarak sağlanmaktadır.
5Ordu-Ulubey-Gölköy yolunun 30-44. km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
6Bayburt-Aşkale yolunun 37. km.sindeki (Bayburt Şehirgeçişi, Meslek Lisesi Mevki) bulunan yaya üst geçidinde yapılacak olan imalatlar nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanacaktır.
7Ankara - Konya yolunun 13-15 km.leri araındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
8Silifke-Mersin yolunun 22-24.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
9Trabzon Gümüşhane yolunun 23-25.km.leri arasında yapılmakta olan yol yapım çalışması nedeniyle belirli kesimlerde trafik servis yolundan kontrollü olarak sağlanmaktadır.
10Reşadiye-Niksar yolunun 29. km'sinde (Çakmak mevkii) heyelan nedeniyle ulaşım tek şeritten iki yönlü olarak ve kontrollü olarak sağlanmaktadır.
11Argıthanı-Sarayönü yolunun Ilgın Şehir Geçişinde Hastane Kavşağı ve Hastane Köprüsünde yapım çalışmaları devam etmekte olup ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
12Nevşehir-Niğde yolunun 6-10.km.leri ile 12-14 km.leri arasında üstyapı ve Köprülü kavşak yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır
13Alaplı-Ereğli-Zonguldak Yolunun 29-32. Km.leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
14Burdur-Antalya devlet yolunun 23-45 km. lerinde Farklı seviyeli Köprülü Kavşak yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollu olarak sağlanmaktadır.
15Devrek-Mengen-Yeniçağa Yolunun 3-5. Km. leri arasındaki Dorukhan Tünelinin bakım çalışmaları nedeniyle ulaşım,Mengen-Devrek istikametindeki tüpte tek şeritten sağlanmaktadır.
16Keşan - Gelibolu - Eceabat Devlet Yolunun 58 ile 85 km arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
17Karaburun-Urla Yolunun 0-22. km.leri arası yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
18Ereğli-Adana Yolunun Ereğli Şehir Geçişi Türkmen Kavşağı 2-3. km.leri arasında altgeçit çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
19Anamur-Aydıncık yolunda Aydıncık geçişinde 51-54.km.ler arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak sağlanmaktadır.
20Fatsa-Ordu-Piraziz devlet yolunun 26-29. km'leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle, bölünmüş yolun bir bandı kapatılmış olup, ulaşım Samsun-Trabzon istikametinden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
21Erzurum-Çat-Karlıova yolunun 16-18.km.leri arasında devam eden yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
22Bandırma-Bursa yolunun 24-27. Km'leri arasında Kuzey Marmara Otoyolu çalışmaları sebebiyle trafik akışı bölünmüş yolun bir bölümünden gidiş-geliş olarak sağlanmaktadır.
23Edirne-Kırklareli yolunun 0-27. km.leri arasında muhtelif kesimlerinde bölünmüş yol yapım çalışmaları devam etmektedir.
24Altınova-Aliağa-İzmir yolunun 48-50.km.leri arasında otoyol yapım projesi kapsamında ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇAKIR VAR SUNUMU YAPTI
ÇAKIR VAR SUNUMU YAPTI
MHK BAŞKANI SABRİ ÇELİK KİMDİR?
MHK BAŞKANI SABRİ ÇELİK KİMDİR?